nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków

Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-213

OBSZARY, BIELSKO-BIAŁA   NOWE MIESZKANIA BLISKO CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ W SPOKOJNEJ OKOLICY z OGRÓDKAMI i MIEJSCAMI POSTOJOWYMI!   Proponuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na piętrze, czterolokalowego budynku. Do lokalu mieszkalnego przynależą dwa ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 339,62 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków

Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-212

OBSZARY, BIELSKO-BIAŁA   NOWE MIESZKANIA BLISKO CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ W SPOKOJNEJ OKOLICY z OGRÓDKAMI i MIEJSCAMI POSTOJOWYMI!   - - Pierwsze zdjęcie w ofercie jest wizualizacją inwestycji po zakończeniu prac budowlanych - - Proponuję do sprzedaży 3-pokojowe ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 981,13 zł
cena 529 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Obszary, Fiołków
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kozy

Kozy
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-211

POWIAT BIELSKI, KOZY NOWE MIESZKANIA W KOZACH KILKA MINUT OD BIELSKA-BIAŁEJ! Proponuję Państwu do sprzedaży mieszkania położone w Kozach, nieopodal Bielska-Białej o powierzchni 57 m2 na parterze oraz 64 m2 na piętrze dwukondygnacyjnego budynku czterolokalowego. ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 125,00 zł
cena 520 000
mieszkanie na sprzedaż - Kozy
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kozy

Kozy
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-210

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 421,05 zł
cena 480 000
mieszkanie na sprzedaż - Kozy

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-209

BIELSKO-BIAŁA, os. Złote Łany/Lipnik Nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bielsku-Białej w przyjaznym sąsiedztwie na sprzedaż! Kupujący nie płaci podatku PCC-2   Proponuję Państwu do sprzedaży cztery lokale mieszkalne położone w Bielsku-Białej na ...

Powierzchnia
65,31 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 500,00 zł
cena 620 445
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

ASN-MS-208

Powierzchnia
99,80 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 152,30 zł
cena 614 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany
Kryteria wyszukiwania

rozumiem